İstanbul
Sitede Ara

İSTANBUL besyo hazırlık kursu

Sadece kurumlarda iş bulmak için değil kendi spor salonunu açarak bireysel sporlarla uğraşan sporcular yetiştirmek isteyen Sporcu bireylerde Spor Bilimleri eğitimi almak istiyorlar bu sayede bilimsel metotlar ve antrenman sistemleriyle bireysel sporlarda ulusal ve uluslararası alanda başarılı sporcular yetiştirerek hem salonunun ismini duyurmak hem de ülkemizi başarıyla temsil etmek istemektedirler. Bunun dışında özellikle takım sporlarında çok büyük paralar söz konusu olmaktadır. Buralarda çalıştırıcı vb. olmak içinde besyo önemli bir imkân sağlayacaktır.

Günümüzün robotlaşmış yaşam tarzından dolayı çoğumuz pek çok zaman şikâyet etmişizdir. Özellikle yoğun tempodan, yaşam şeklimizin hareketsiz ve masa başından olunmasından veya buna benzer sebeplerden. Aslında hepsinin temelinde hareketsizlik ve spordan uzak oluşumuz yatmaktadır.

Hareketsizlik sağlık açısından kesinlikle terk edilmesi gereken bir durumdur. Kireçlenmeden aşırı kiloya kadar pek çok soruna davetiye çıkarabilir. İşleyen demir ışıldar atasözü de bu sebeple söylenmiştir. Günümüzde televizyon karşısında akşam vakti geçirilen saatler de bu sağlıksız koşullara zemin hazırlamaktadır. Bu sağlıksız durumdan kurtulabilmenin en iyi yolu da spor yapmaktır.

İSTANBUL Spor Bilimleri Fakültesi Kursları

 

Sporu aslında bir sağlıklı olma aracı kullansak da bazı insanlar için spor profesyonel olarak, yani meslek olarak da icra edilebilmektedir. Bunun için diğer tüm branşlarda olduğu gibi akademik bir özgeçmişe sahip olmak da bu işi meslek olarak seçenleri daha ileri bir seviyeye taşıyabilmektedir. Spor bilimleri fakültesi bu konuda gençlere hizmet vermekte ve geleceğe sporcu yetiştirmektedir.

İSTANBUL spor konusunda Türkiye’de en çok imkân sağlayan şehrimizdir. İSTANBUL spor bilimleri de eğitim almanız spor hayatınız daha iyi olmanıza kesinlikle yardımcı olur bu yüzden İSTANBUL spor bilimleri eğitimine katılmalısınız. İSTANBUL da eğitim gücü çok yüksektir.

Bilimsel Çalışma:
Diğer pek çok alanda olduğu gibi spor alanında da bilimsel olarak çalışma başarı için gereklidir. Spor bilimleri fakültesi de bu amaçla ortaya çıkmış bir kurumdur. Konu ile ilgili olarak bu noktada besyo kavramı ortaya çıkmaktadır. Besyo beden eğitimi ve spor yüksekokulu ifadesinin kısaltılmışıdır. Meslek yüksek okulu olarak geçmesine rağmen bu kurumda dört yıl eğitim uygulanmaktadır.

Bu kurumlara da girişler sınavla yapıldığı için doğal olarak bu sınavlara da hazırlık yapılarak girilmesi gerekmektedir. Çünkü sadece başarılı olan adaylar seçilip bu kurumlarda istihdam edilir ve sporcu olarak yetiştirilirler. Bu sebeple bu konuda hizmet vermekte olan besyo hazırlık kursu kavramı bu şekilde ortaya çıkmıştır. Bu besyo hazırlık kursu sayesinde buraya devam eden öğrenciler sınavlarda başarıl olmaları halinde spor bilimleri fakültesine kayıt yaptırabilmektedirler.Son dönemlerde oldukça gelişen besyo hazırlık kursu kurumları başta İSTANBUL ve Ankara gibi büyük şehirlerde hizmet vermektedirler. Bu kurumlar aynı zamanda spor bilimleri hazırlık kursu olarak da bilinirler. Spor bilimleri hazırlık kursu için aynı zamanda yetenek ve o spor dalına yatkınlık da önemlidir. Besyo hazırlık akademik olarak çalışmanın yanı sıra yoğun bir fiziksel tempoyu da gerektir.

Bu çerçeve de besyo hazırlık sadece akademik bir çalışma olarak düşünülmemelidir. Spor bilimleri sayesinde bilinçsiz bir efor sarf etmeyip bilinçli ve teknik bir çalışma ile başarı sağlamak mümkündür. Besyo kurumunun asıl fonksiyonu da budur. Besyo ifadesindeki ilk iki kelimenin karşılığı fiziksel eğitim (yani physical education ) olarak literatürde yer almaktadır. Spor bilimleri insan anatomisi ile içi içe olan bir daldır. Bu çerçevede spor bilimleri insan vücudunun yanı sıra kas bilimi ile de ilişkilendirilebilir. Spor bilimleri sayesinde insan vücudunun sağlığı da korunabilmektedir. Bu yüzden spor bilimleri profesyonel olsun, amatör olsun tüm sporcuların üzerine titizlikle eğilmesi gereken bir konudur.

Besyo tüm bu bilinç düzeyi kavramlarını bir arada bulunduran bir kurumdur. Bu bakımdan besyo konu ile ilgili olarak en temel ve güvenilir bilginin alınabildiği eğitim kurumu olmaktadır. Yurtdışında fiziksel eğitim ve spor bölümü olarak bilinen besyo kurumlarında da benzer sistem ile çalışılmaktadır. Spor bilimleri hazırlık kursu için çalışma prensiplerine göre yaklaşık 8 aylık temel bir eğitimden geçen adayların temel özellikleri motor yetenekleri eğitim ile üst sevi yelere taşınmaya çalışılır.

Bu bağlamda spor bilimleri hazırlık kursu bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık da yapılabilmektedir. Bu desteği de arkalarına alan spor bilimleri hazırlık kursu öğrencileri sınavlarda daha da başarılı olabilmekte ve iyi sonuçlar elde edebilmektedir. Spor bilimleri hazırlık kursu bu alandaki başarıyı destekleyen bir kurumdur.

Spor alanındaki pek çok başarılı kişilerin arkasında güçlü bir spor bilimleri hazırlık kursu bulunmaktadır. Tabii ki bu konuda yetenek de önemlidir. Yani sporcu olacak insanların, hatta amatör olarak sporcuların da asıl dikkat etmesi gereken konu yeteneğin olduğu alanda çalışmak bu alanda çaba göstermektedir. Aksi takdirde uygun olmayan yetenekler için zorlanmak olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Bu çerçevede akademik olarak çalışma yapmak ihtiyaçlar ne ise onu belirlemek ve o yönde çalışmak en doğru hareket olacaktır. Bu şekilde hem doğru yönde bir çalışma yapılmış olur hem de başarıyı yakalamak daha kolay hale gelmiş olur. İSTANBUL Spor Bilimleri size özel ve en yakın İSTANBUL Spor Bilimleri Besyo hazırlık kursu olarak hizmet vermektedir.

İSTANBUL Kazandırma Garantili Spor Bilimleri Besyo Kursu

Maalesef ülkemizde buna benzer uygulamalar ülkemizde de çok görülmektedir. Oldukça da kötü sonuçlara yol açmaktadır. Özel yetenek sınavları bu alanda oldukça önemli bir yer tutar. Bunun için öncelikle hangi alanda yeteneğin olduğu ön plana çıktıktan sonra bu yetenek sınavlarına hazırlanılmalı ve girilmelidir. Besyo hazırlık kursları bu konuda oldukça profesyonel çalışır. Buralarda asıl yapılan şey yetenekleri geliştirmek ve terbiye etmektir. Geliştirilen yeteneklerle başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu çerçevede bu tip kurumlar psikolojik destekli olarak bilimsel şekilde çalışır ve faaliyet gösterirler. Antrenörlere bu konuda çok büyük görev düşmektedir.

Ancak ülkemizin değişmez sorunu burada da karşımıza çıkıyor arz ve talep evet okul sayısı her ne kadar çok olsa da okulu isteyen öğrenci sayısı kat be kat daha çok olduğundan eşitler arasında yapılan yarışta öne çıkmak gerekmektedir. İşte bu Amaçla Spor Bilimleri Kursları açılmıştır. Bu kursların amacı sınav ve mülakatlar için destek sağlayarak yerleşmeyi sağlamaktır. Ülkemiz spor alanında başarılı olan ülkeler arasına girmek için son yıllarda spora çok büyük yatırımlar yapmaktadır.

Kurumuzdaki antrenörler bu konuda oldukça profesyonel olup öğrencilerimize çok büyük bir destek olarak çalışmaktadırlar. Bu sayede gurur verici sonuçlar alarak gurur tablomuzu oluşturmuş durumdayız. Sporun her şeyden önce emek ve yürek isteyen bir alan olduğunu bilen kurumumuz öğrencileri motive ederek çalıştırmayı felsefe edinmiştir. Başarıya giden yolun zorluklarla dolu olduğu muhakkaktır. Ancak yetiştirdiğiniz kişiye destek olursanız onu başarıya elinden tutarak ulaştırabilirsiniz. Başka bir anlayışla bunu yapmak mümkün değildir.

İSTANBUL En İyi Spor Bilimleri BESYO Kursu

Tüm bunları da konu ile ilgili bilimin ışığında yapmak insanı en güzel ve aydınlık noktaya ulaştırır. Biz yıllardır bu felsefe üzerine temellerimizi kurarak yapmaktayız bu işi. Bu sayede bu gün varız ve yarın da var olmaya devam edeceğiz. Bunun en önemli ve geçerli sebeplerinden biri de işimizi severek yapmamız olmaktadır. Bu sayede başarıyı yakalıyor ve yakalanmasını sağlıyoruz. Bu profesyonel hayatta da, iş hayatında da bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Şirketlere bakıldığında büyük, kurumsal ve gelişmiş şirketlerin yapısında da bu tip bir anlayış görülebilmektedir. Zaten bu tip büyük kurumları bulundukları yere getiren anlayış budur.

Beden eğitimi ve spor okullarına girmek içinde Spor Bilimleri Kursları amacınızı gerçekleştirmek ve yerleşmek için olmazsa olmaz gibi bir duruma geldi. Çünkü bütün istekliler en az sizin kadar spora yatkın hatta spor geçmişi olan sizinle aynı eğitim sisteminde aynı düzeyde eğitim almış aşağı yukarı yaklaşık zekâ seviyesine sahip rakipler olarak yarışmaktalar. Eşitler arasında biraz daha öne çıkmak yerleşmek için hazırlar içinde daha hazır eşitler içinde bir adım önde olmak zorundalar.

İSTANBUL Spor Bilimleri Öğrenci Hazırlıkları

Sitemiz Türkiye genelinde il ve ilçelerde faaliyet gösteren en iyi Spor Bilimleri Kursları hakkında bilgi veren onları aynı çatı altında toplayan ve siz ziyaretçilerin bilgisine sunan siteyiz. Sitemizin sunduğu bilgiler ışığında en iyi kursları öğrenecek ve size en yakın işinin ehli güvenilir kursa kayıt yaptırarak başarınızı riske atmamış olacaksınız. Ayrıca İSTANBUL bölgenize özel Spor Bilimleri kurslarımızla size en yakın locasyonda hizmet sağlayabiliriz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Spor bir bilimdir bilimsel olarak yapılmalı Spor bilimleri eğitimi almış insanların gözetiminde sağlıklı gerçekten faydalı sakatlanma ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olmadan yapılmalıdır.

İSTANBUL Spor BilimleriBaşarı:
İSTANBUL Spor Bilimleri olarak başarıya dair özel bir prensibimiz var. Başarı sevgiyle gelir ve nefretle kaybolup gider. Yapılan iş ne olursa olsun, en basitten en karmaşığa, sevgi ile yapılırsa en güzeli, nefretle yapılırsa en kötüsü olur. Aksini düşünmek ve beklemek zaten pek mantıklı olmaz. Bu duyguyla insan kendisinde güç bulur ve en iyisini, en güzelini yapar. Bizim anlayışımız da bu yönde olunca çok da zorlanmadan hedeflerimize ulaşıyoruz. Bu aslında bizim için bir çeşit etkileşim süreci olmaktadır. Öğrencilerimizle olan etkileşim süreci. Bu yaklaşım sayesinde değerli öğrencilerimiz de bize bu gururu yaşatmak için var güçleriyle çalışıyor ve zoru başarıyorlar. Bu etkileşim sürecinin baş aktörü olan öğrencilerimizi her zaman destekliyor ve yanlarında yer alıyoruz. Onların da bizi destekleriyle yalnız bırakmamaları bize güç veriyor.

Böylesine olumlu bir görevdeşlik içeren atmosferde başarıyı yakalamak da çok zor olmayan bir süreçtir. Zaman zaman hırslar bu sinerjiyi silip yok edecek gibi olsa da kurumumuzda böyle bir duruma izin verilmemekte ve her zaman olumlu bir ortamda zafer kazanmak için mücadelemiz sürdürülmektedir. Yani spor bir konsantrasyon işi olduğu için her şeyden evvel insanın kafasını boşaltıp o an yaptığı spora konsantre olması gerekmektedir. İşin özü de budur.

Konsantre olunmadan yapılan işler genelde iyi sonuç vermez. Bunun için iyi bir iletişim ve konsantrasyon tüm işleri çözer. Bu çerçevede bu kurumumuzun temel prensiplerinden biri olmaktadır. Kısacası sporda da her işin başında olduğu gibi sevgi önemli olmaktadır. Sevgiyle kalın.


» İSTANBUL İline Ait Verdiğimiz Diğer HizmetlerİSTANBUL spor akademisi hazırlık kursu


İSTANBUL Futbol Okulu


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerACIBADEM besyo hazırlık kursu


ADATEPE besyo hazırlık kursu


AĞVA besyo hazırlık kursu


AKSARAY besyo hazırlık kursu


ALEMDAĞ besyo hazırlık kursu


ALİBEYKÖY besyo hazırlık kursu


ALTINTEPE besyo hazırlık kursu


ALTUNİZADE besyo hazırlık kursu


ANADOLU HİSARI besyo hazırlık kursu


ARNAVUTKÖY besyo hazırlık kursu


ATAKÖY besyo hazırlık kursu


ATAŞEHİR besyo hazırlık kursu


AVCILAR besyo hazırlık kursu


BAĞCILAR besyo hazırlık kursu


BAĞLARBAŞI besyo hazırlık kursu


BAHARİYE besyo hazırlık kursu


BAHÇELİEVLER besyo hazırlık kursu


BAHÇEŞEHİR besyo hazırlık kursu


BAKIRKÖY besyo hazırlık kursu


BATI ATAŞEHİR besyo hazırlık kursu


BAYRAMOĞLU besyo hazırlık kursu


BAYRAMPAŞA besyo hazırlık kursu


BEBEK besyo hazırlık kursu


BEŞİKTAŞ besyo hazırlık kursu


BEYAZIT besyo hazırlık kursu


BEYKOZ besyo hazırlık kursu


BEYLERBEYİ besyo hazırlık kursu


BEYLİKDÜZÜ besyo hazırlık kursu


BEYOĞLU besyo hazırlık kursu


BOSTANCI besyo hazırlık kursu


BURGAZ ADA besyo hazırlık kursu


BÜYÜK ADA besyo hazırlık kursu


BÜYÜK BAKKALKÖY besyo hazırlık kursu


BÜYÜK DERE besyo hazırlık kursu


BÜYÜKÇEKMECE besyo hazırlık kursu


CADDEBOSTAN besyo hazırlık kursu


CAĞALOĞLU besyo hazırlık kursu


CEVİZLİ besyo hazırlık kursu


CİHANGİR besyo hazırlık kursu


ÇAĞLAYAN besyo hazırlık kursu


ÇAMLICA besyo hazırlık kursu


ÇAPA besyo hazırlık kursu


ÇAVUŞBAŞI besyo hazırlık kursu


ÇEKMEKÖY besyo hazırlık kursu


ÇELİKTEPE besyo hazırlık kursu


ÇENGELKÖY besyo hazırlık kursu


ÇİFTEHAVUZLAR besyo hazırlık kursu


DAVUTPAŞA besyo hazırlık kursu


DRAGOS besyo hazırlık kursu


DUDULLU besyo hazırlık kursu


EMİNÖNÜ besyo hazırlık kursu


EMİRGAN besyo hazırlık kursu


ERENKÖY besyo hazırlık kursu


ESENLER besyo hazırlık kursu


ESENTEPE besyo hazırlık kursu


ESENYURT besyo hazırlık kursu


ETİLER besyo hazırlık kursu


EYÜP besyo hazırlık kursu


FATİH besyo hazırlık kursu


FENERBAHÇE besyo hazırlık kursu


FENERYOLU besyo hazırlık kursu


FINDIKZADE besyo hazırlık kursu


FİKİRTEPE besyo hazırlık kursu


FİRUZKÖY besyo hazırlık kursu


FLORYA besyo hazırlık kursu


FULYA besyo hazırlık kursu


GALATASARAY besyo hazırlık kursu


GAYRETTEPE besyo hazırlık kursu


GAZİOSMANPAŞA besyo hazırlık kursu


GÖZTEPE besyo hazırlık kursu


GÜLTEPE besyo hazırlık kursu


GÜMÜŞYAKA besyo hazırlık kursu


GÜNEŞLİ besyo hazırlık kursu


GÜNGÖREN besyo hazırlık kursu


GÜRPINAR besyo hazırlık kursu


GÜZELCE besyo hazırlık kursu


HADIMKÖY besyo hazırlık kursu


HALICIOĞLU besyo hazırlık kursu


HALKALI besyo hazırlık kursu


HARAÇÇI besyo hazırlık kursu


HASANPAŞA besyo hazırlık kursu


HASKÖY besyo hazırlık kursu


HAVUZBAŞI besyo hazırlık kursu


HAZNEDAR besyo hazırlık kursu


HİSARÜSTÜ besyo hazırlık kursu


İÇERENKÖY besyo hazırlık kursu


İDEALTEPE besyo hazırlık kursu


İKİTELLİ besyo hazırlık kursu


İSTİNYE besyo hazırlık kursu


KADIKÖY besyo hazırlık kursu


KAĞITHANE besyo hazırlık kursu


KALAMIŞ besyo hazırlık kursu


KANDİLLİ besyo hazırlık kursu


KARAKÖY besyo hazırlık kursu


KARTAL besyo hazırlık kursu


KASIMPAŞA besyo hazırlık kursu


KAVACIK besyo hazırlık kursu


KAYIŞDAĞI besyo hazırlık kursu


KAYNARCA besyo hazırlık kursu


KEMERBURGAZ besyo hazırlık kursu


KIZILTOPRAK besyo hazırlık kursu


KİLYOS besyo hazırlık kursu


KOCAMUSTAFAPAŞA besyo hazırlık kursu


KOŞUYOLU besyo hazırlık kursu


KOZYATAĞI besyo hazırlık kursu


KUMBURGAZ besyo hazırlık kursu


KUMKAPI besyo hazırlık kursu


KURTKÖY besyo hazırlık kursu


KURTULUŞ besyo hazırlık kursu


KUZGUNCUK besyo hazırlık kursu


KÜÇÜKBAKKALKÖY besyo hazırlık kursu


KÜÇÜKÇEKMECE besyo hazırlık kursu


KÜÇÜKYALI besyo hazırlık kursu


LALELİ besyo hazırlık kursu


LEVENT besyo hazırlık kursu


MAÇKA besyo hazırlık kursu


MAHMUTBEY besyo hazırlık kursu


MALTEPE besyo hazırlık kursu


MASLAK besyo hazırlık kursu


MECİDİYEKÖY besyo hazırlık kursu


MERTER besyo hazırlık kursu


MİMAROBA besyo hazırlık kursu


MODA besyo hazırlık kursu


NAKKAŞTEPE besyo hazırlık kursu


NİŞANTAŞI besyo hazırlık kursu


OKMEYDANI besyo hazırlık kursu


ORTAKÖY besyo hazırlık kursu


ÖMERLİ besyo hazırlık kursu


PENDİK besyo hazırlık kursu


POLENEZKÖY besyo hazırlık kursu


RAHMANLAR besyo hazırlık kursu


REŞADİYE besyo hazırlık kursu


RUMELİ HİSARI besyo hazırlık kursu


SAHRAYICEDİT besyo hazırlık kursu


SARIGAZİ besyo hazırlık kursu


SARIYER besyo hazırlık kursu


SEFAKÖY besyo hazırlık kursu


SELAMİÇEŞME besyo hazırlık kursu


SELİMİYE besyo hazırlık kursu


SELİMPAŞA besyo hazırlık kursu


SEYRANTEPE besyo hazırlık kursu


SUADİYE besyo hazırlık kursu


SULTANBEYLİ besyo hazırlık kursu


ŞAŞKINBAKKAL besyo hazırlık kursu


ŞEHREMİNİ besyo hazırlık kursu


ŞİLE besyo hazırlık kursu


ŞİRİNEVLER besyo hazırlık kursu


ŞİŞLİ besyo hazırlık kursu


TAKSİM besyo hazırlık kursu


TARABYA besyo hazırlık kursu


TEŞVİKİYE besyo hazırlık kursu


TOPAĞACI besyo hazırlık kursu


TOPKAPI besyo hazırlık kursu


TUZLA besyo hazırlık kursu


UĞUR MUMCU besyo hazırlık kursu


ULUS besyo hazırlık kursu


UNKAPANI besyo hazırlık kursu


ÜMRANİYE besyo hazırlık kursu


ÜSKÜDAR besyo hazırlık kursu


YAKACIK besyo hazırlık kursu


YEDİKULE besyo hazırlık kursu


YENİBOSNA besyo hazırlık kursu


YENİKÖY besyo hazırlık kursu


YEŞİLKÖY besyo hazırlık kursu


YEŞİLYURT besyo hazırlık kursu


ZEKERİYAKÖY besyo hazırlık kursu


ZEYTİNBURNU besyo hazırlık kursu


ZİNCİRLİKUYU besyo hazırlık kursu


ZİVERBEY besyo hazırlık kursu

HİZMETLERİMİZ
Telefonla Ara
» Futbol Okulu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
F.Karagümrük beykent futbol okulu, F.Karagümrük Spor Kulübüne bağlı mıdır?

Evet, Fatih Karagümrük beykent futbol okulları, Fatih Karagümrük Spor Kulübüne bağlı resmi bir Fatih Karagümrük Spor Akademisi Futbol okullarının denetimi altında eğitim vermektedir.

Yatılı eğitim var mı?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Futbol Akademinizde öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz ulaşım aracına 2 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı okullarımıza kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Futbol Akademilerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Her bir yaş grubu maksimum 16 öğrenciden oluşmaktadır.

Futbol Akademinizin Türkiye’de başka yerde şubesi var mı?

Hayır. Sadık Emre Çiftçi Akademi, sadece İstanbul’da Olis Halı sahalarında eğitim vermektedir.

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 515662