İstanbul
Sitede Ara

Bölgelerimiz

5447985687

BESYO Kurslarını Türkiye'nin tüm iline özel olarak sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz il ve ilçelere özel besyo kurslarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Statlar, spor kompleksleri yapılıp genç yaşlı vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaya başlandı. Devlet kurumları hatta özel kuruluşlar spor eğitimleri vermeye spor yaz okulları vb. organizasyonlar yapmaya başladılar. Bu eğitimlerin büyük çoğunluğu ücretsiz verilmektedir. Bütün bu gelişmeler Spor Bilimleri formasyonuna sahip bireylerin aranan elemanlar olmasını sağladı. 

Bu durum Besyolara ilgiyi artırdı ve pek çok kişi tercihini bu okullardan yana kullanmaya başladı buda rekabeti artırdı. Ve sonuçta Spor Bilimleri Kursları açılması ve bu kurslara katılarak başarı şansını artırmak kaçınılmaz hale geldi.

Türkiye nin En İyi Besyo Kurları

 
> Türkiye'nin 81 ili ve ilçesine özel spor bilimleri fakültesi hazırlık eğtimi veren kursları bir araya topladık. Sadece en iyi BESYO kurslarına yer verdik.  Lütfen aşağıdaki illerden size uygun olanı seçiniz.
 İSTANBUL besyo hazırlık kursu


Telefonla Ara
» Besyo Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
Besyoda yatılı eğitim veriyor musunuz ?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Eğitiimlerinize öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz metrobüs ve otobüs duraklarına ortalama en fazla 15 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Derslerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Besyoda 25 öğrenciden oluşmaktadır.

Türkiye’de nerde şubeleriniz var?

Florya ve Beylikdüzü dışında şubemiz yoktur

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için, içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 535492