İstanbul
Sitede Ara
Telefonla Ara

Futbol Okulu

05447985687

Futbol Okulu kayıtlarımız başlamıştır ve bu aya özel indirimli futbol okulu fiyatlarımızla faydalanmak için hızlı iletişim sayfamızdan veya Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru

SADIK EMRE ÇİFTÇİ FUTBOL AKADEMİSİ VE
  BEYKENT KARAGÜMRÜK FUTBOL OKULU İLE HİZMETİNİZDEYİZ!

SADIK EMRE ÇİFTÇİ FUTBOL AKADEMİSİ:

Futbol Okulu 5-17 YAŞ ARASI GENÇLER SİZLERİ FUTBOL VE KALECİLİK OKULUMUZA DAVET EDİYORUZ. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MEZUNU UEFA LİSANSLI KOORDİNATÖRÜMÜZ SADIK EMRE ÇİFTÇİ EŞLİĞİNDE ÜNİVERSİTEDE OKUYAN VE MEZUN EĞİTİMCİLERİMİZDEN DERS VE KOÇLUK HİZMETİ ALARAK FUTBOL KARİYERİNİZİ GELİŞTİRME FIRSATI SUNUYORUZ!

Futbol Okulu 2022-2023 SEZONUNDA KONTENJANLARIMIZA DAHİL OLAN SPORCULARA VERECEĞİMİZ ÖZEL FIRSATLAR

Futbol Okulu KULUBÜMÜZE ÖZEL TAKIM OTOBÜSÜ ALINACAKTIR

Futbol Okulu MEVCUT BİR SPOR KULÜBÜ İLE ANLAŞILIP İSMİ DEĞİŞTİRİLECEK VE SAHASINDA ANTRENMAN YAPMA İMKANINA SAHİP OLACAĞIZ YANİ BÜYÜK SAHADA ANTRENMAN DENEYİMİ İMKANI SUNACAĞIZ

Futbol Okulu AYRICA TFF LİGLERİNE KATILARAK MAÇ DENEYİMİ İMKANI SUNACAĞIZ.

Futbol Okulu FUTSAL EĞİTİMLERİ YAPILARAK TEKNİK GELİŞİMİ SAĞLAYAĞIZ.

 

Futbol Okulu BEYKENT KARAGÜMRÜK ALTYAPI FUTBOL OKULU

 

85 YILLIK ŞANLI TARİHİMİZİN IŞIĞINDA  SİZİ SÜPER LİGİN PARLAYAN YILDIZI FATİH KARAGÜMRÜKSPOR ARMASI ALTINDA FUTBOL OYNAMA FIRSATI ARTIK SANA ÇOK YAKIN ! SENDE ARAMIZA KATIL BU FIRSATI KAÇIRMA !

»  5-17 YAŞ ARASINDAKİ FUTBOLCU ADAYLARI DAVETLİMİZSİNİZ

» UEFA LİSANSLI UZMAN ANTRENÖRLER EŞLİĞİNDE

»  PDR MEZUNU SPOR EĞİTİMCİSİ TARAFINDAN MENTAL DESTEK

»  BESLENME VE KİŞİSEL GELİŞİM KOÇLUĞU

»  KARİYER DANIŞMANLIĞI

»  12 AY KESİNTİSİZ EĞİTİM İMKANI

»  MAÇ DENEYİMİ VE TURNUVALAR

» ÖZEL KALECİ EĞİTİMİ

»  PRATİK VE TEORİK EĞİTİMLER

»   YETENEKLİ SPORCULARA FATİH KARAGÜMRÜK  ALTYAPISINDA OYNAMA FIRSATI

» ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME HİZMETİ

FUTBOL AKADEMİSİ
  OLİS HALI SAHALARI
  ( BÜYÜKÇEKMECE DOĞA KOLEJİ YANINDA)
  0544 798 56 87
  0542 275 09 87

5 – 17 yaş arasındaki erkek sporcularımıza Sadık Emre Çiftçi tarafından hazırlanan antrenman programları Spor bilimlerinde okumakta olan üst düzey uefa lisanslı antrenörlerimiz yönetiminde uygulanmaktadır.


En önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın fiziksel gelişimlerinin yanında zihinsel gelişimleri için de bireysel ve toplu eğitimler verilmektedir. Çocuklara verilen futbol eğitimi ve kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte takım arkadaşlarına, rakiplerine ve hakeme saygı duymayı öğretiyoruz. Spor eğitiminin yanı sıra kişisel gelişim, saha içerisinde özgüven, öfke kontrolü, hakemlerle diyalog, sahada nefes kontrolü, esneklik gibi eğitimler de uzman kontrolünde veriliyor. Antrenman programları ve akademik ekibimizle ülkemiz futbol eğitimine farklı bir sistem getiriyoruz.

Çocuklarımıza, gençlerimize akıllarını bedenleriyle birleştiren, futbolcu yetiştiren eğitim ve öğretim sistemi uyguluyoruz. Gerek ahlaki, gerekse toplumsal kişiliklerine değer katan çalışmalar yapıyoruz. Sıradanlıktan uzak ileri düzey bir futbol eğitimi veriyoruz.

Gerçek bir futbol akademi bilincine sahip olmasının yanı sıra, sağlıklı bir futbolcu yetiştirirken aklını kullanan, aldıkları bilgiler ile toplumsal gelişimlerine de destek olan bireyler yetiştiriyoruz.


» Değerlerimiz :
Alçakgönüllülük, Saygı, Takım arkadaşlığı, Çaba, Hırs.Çaba, Adanmışlık, Özveri, Zafer!


Siz de çocuklarınızın, “Bir Futbol Okulu’ndan Fazlası”nda eğitim görmesini isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

5 – 17 yaş arasındaki erkek sporcularımıza Sadık Emre Çiftçi tarafından hazırlanan antrenman programları Spor bilimlerinde okumakta olan üstdüzey uefa lisanslı antrenörlerimiz yönetiminde uygulanmaktadır.   En önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın fiziksel gelişimlerinin yanında zihinsel gelişimleri için de bireysel ve toplu eğitimler verilmektedir.

Antrenmanlarımızı Özel Metotlar  çalışmaları ile destekliyoruz. Akademimize katılan tüm sporcularımızı en üst düzey spor bilinci ve başarıya ulaştıracağımıza inanıyoruz. Siz de çocuklarınızın, “Bir Futbol Okulu’ndan Fazlası”nda eğitim görmesini isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

Telefonla Ara
» Besyo Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
FUtbol Okulunuz Fatih Karagümrük Spor Kulübüne bağlı mıdır?

Evet, Fatih Karagümrük beylikdüzü futbol okulları olarak. Fatih Karagümrük Spor Kulübüne bağlı resmi bir Fatih Karagümrük Spor Akademisi Futbol okullarının denetimi altında eğitim vermekteyiz.

Besyo yada futbolda yatılı eğitim veriyormusunuz ?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Eğitiimlerinize öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz ulaşım aracına ortalama en fazla 15 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı okullarımıza kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Derslerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Besyoda 25 futbolda ise her bir yaş grubu maksimum 16 öğrenciden oluşmaktadır.

Türkiye’de nerde şubeleriniz var?

Sefaköy ve beylikdüzü dışında şubemiz yoktur

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için, içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 216712