SADECE İSTANBULDA HİZMET VERMEKTEYİZ
Sitede Ara

S.E.Ç. AKADEMİ

05326639762

Spor sağlıklı bir yaşamın temelidir. Bireyler hayatlarının bir bölümünü toplu yâda bireysel spor yaparak harcarlar. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünün de belirttiği gibi zihinsel ve bedensel sağlığımız için spor oldukça önemlidir. Vücudumuzun nasıl besinlere ihtiyacı varsa harekete de ihtiyacı vardır. Spor yapmak günün stresini atmayı sağladığı gibi vücudun yenilenmesine ve güçlenmesine de katkıda bulunur. Tabi sporun mutlaka bilinçli yapılaması gerekir. En güzeli spor yaparken mutlaka profesyonel bir gözlemci ile birlikte Spor Bilimlerine uygun olarak spor yapmakta çok büyük fayda vardır.

Spor bir bilimdir ve her bilimsel eylem gibi bir öğreticinin gözetiminde amaca ulaşmak daha kolay ve daha başarılı olur. Bilinçli spor yapan insanların sayısının artması uzaman ihtiyacını artırmıştır. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla Üniversitelerde Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümleri açılmıştır. Bütün üniversitelerde Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu( Besyo )bölümü vardır. Bu bölümlerin amacı sporu bilimsel olarak incelemek ve Spor Bilimleri formasyonuna sahip spor uzmanları yetiştirerek gelecekte antrenör, yönetici, ve sporcu olma ihtimali bulunan konusunda kendisini yetiştirmiş bilgili uzman bireyler yetiştirmektir.Eğitimci Kadromuz


Kurumsal


Sadık Emre Çiftçi Kimdir ?

Sık Sorulan Sorular
F.Karagümrük beykent futbol okulu, F.Karagümrük Spor Kulübüne bağlı mıdır?

Evet, Fatih Karagümrük beykent futbol okulları, Fatih Karagümrük Spor Kulübüne bağlı resmi bir Fatih Karagümrük Spor Akademisi Futbol okullarının denetimi altında eğitim vermektedir.

Yatılı eğitim var mı?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Futbol Akademinizde öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz ulaşım aracına 2 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı okullarımıza kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Futbol Akademilerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Her bir yaş grubu maksimum 16 öğrenciden oluşmaktadır.

Futbol Akademinizin Türkiye’de başka yerde şubesi var mı?

Hayır. Sadık Emre Çiftçi Akademi, sadece İstanbul’da Olis Halı sahalarında eğitim vermektedir.

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için içiniz rahat olsun :)