İstanbul
Sitede Ara

Kurumsal

5447985687

HAKKIMIZDA

2007 Yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünü Kazanan kurucumuz Sadık Emre Çiftçi o yıldan itibaren besyo hazırlık alanında çalışmış ve henüz 3. sınıftayken ülkemizde bu alandaki ilk dergiyi yazmıştır.2011 yılında mezun olduktan sonra Marmara Spor Akademisi Hazırlık Kurslarında 2 yıl kurucu ortaklık yaptıktan sonra 2014 yılında çalışmalarına kendi kurduğu Besyom Besyo Hazırlık Kursları çatısında kurduğu ekibiyle devam etmeye başlamıştır.

2016 yılından itibaren isminde yer alan Besyom isminin karışıklığa sebep olması nedeniyle kurum adını değiştirerek kendi isminin kısaltmasından oluşan SADIK EMRE ÇİFTÇİ ( S.E.Ç)  SPOR AKADEMİSİ ismiyle yeni dönemde hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılından itibaren de besyo özel yetenek sınavlarına hazırladığı son 5 yılda tüm öğrencilerini kazandırarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır.

S.E.Ç. bünyesinde yer alan eğitimciler yıllardır yüzlerce öğrenci ve kursiyere ulaşarak onların hem özel yetenek sınavlarıyla tanışmasını sağlayarak sevdikleri mesleği okumalarını sağlamış hem de pek çok büyük kuruluşta meslek kursları alanında kurs ve seminerler vererek bu alana hizmet etmiş bulunmaktadır. 

Ülkemizde besyo hazırlık dergilerini yazan ilk ve tek kurs hocası kurucumuz Sadık Emre Çiftçi 'dir.

S.E.Ç. bugüne kadar yaptığı hizmetlere bundan sonra yapacağı hizmetleri de ekleyerek hedef alanımızdaki tüm kursiyerlerine her zaman en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde ulaştırarak zirvede kalmaya devam eden bir kurum olma başarısını misyon edinmektedir.

"UNUTMAYIN GELECEĞİNİZ DEĞERLİRDİR VE SEÇİMİNİZ HAYATINIZDIR!"Telefonla Ara
» Besyo Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
Besyoda yatılı eğitim veriyor musunuz ?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Eğitiimlerinize öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz metrobüs ve otobüs duraklarına ortalama en fazla 15 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Derslerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Besyoda 25 öğrenciden oluşmaktadır.

Türkiye’de nerde şubeleriniz var?

Florya ve Beylikdüzü dışında şubemiz yoktur

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için, içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 696340