İstanbul
Sitede Ara

Neden Biz

5447985687

NEDEN Mİ S.E.Ç SPOR AKADEMİSİ TERCİH EDİLİYOR İŞTE CEVABI !

Sevgili öğrenciler, değerli veliler…

Her zaman en iyisini isteyin. Bir hasta neden en iyi doktoru ister çünkü hayatı değerlidir. Tıp fakültesinde okuyan bir öğrencinin onu tedavi etmesini asla istemez çünkü bilgi ve tecrübesi yeterli değildir. Besyo alanında maalesef daha yeni kazanan öğrencilerin bu işlere heves ettiğini ve herhangi bir resmiyeti olmadan kaçak olarak (merdiven altı) olarak bu işleri yaptığını görüyor ve duyuyoruz. Unutmayın ki kursta verilen eğitimle geleceğiniz etkilenecek ve yapılan en ufak bir yanlışla bütün emekleriniz boşa gidecek yada yapılan yanlış eğitim sakatlanmanıza sebep olacaktır. Geleceğiniz değerlidir lütfen geleceğinizle oynanmasına izin vermeyin ve gideceğiniz yerin bilgi ve tecrübesini mutlaka araştırın…


2017 YILINDAN İTİBAREN 5 YIL ÜSTÜSTE TÜM ÖĞRENCİLERİNİ KAZANDIRAN TEK KURUM !

SADECE İSTANBUL’DAKİ ÜNİVERSİTELERE HAZIRLAYAN TEK KURUM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNDE 3 YIL ÜSTÜSTE EN FAZLA ÖĞRENCİSİNİ KAZANDIRAN  TEK KURUM!

ŞEHİR DIŞINA HAZIRLADIĞI YILLARDA 26 FARKLI DEVLET ÜNİVERSİTESİ KAZANDIRAN VE BİR SEZONDA 17 FARKLI DEVLET ÜNİVERSİTESİ KAZANDIRAN TEK KURUM !

ÖĞRENCİLERİNE SÖZLEŞME İMKANI SUNUP HAKLARINI GÜVENCEYE ALAN İLK KURUM !

SON 5 YILDIR SÖZLEŞME İLE GELİŞİM GARANTİLİ EĞİTİM VERİP GELİŞİMİNİ SAĞLAYAMADIĞI ÖĞRENCİLERİNE BIRAKMA İMKANI SUNAN  TEK KURUM !

NOT: DAHA BU MADDEYİ HİÇBİR ÖĞRENCİMİZ KULLANMAMIŞTIR

İSME ÖZEL FORMA İMKANI SAĞLAYAN İLK VE TEK KURUM !

İSTEYEN ÖĞRENCİLERE SERTİFİKALI EĞİTİM VEREREK SÖZDE DEĞİL ÖZDE İŞ İMKANI SAĞLAYAN TEK KURUM !

TÜM ÖĞRENCİLERİNE EKSTRA ÜCRET ALMADAN ONLİNE DERSHANE HİZMETİ SAĞLAYAN TEK KURUM !

KAYDOLAN TÜM ÖĞRENCİLERİNE 1 HAFTA  ÜCRETSİZ DENEME ANTRENMANI FIRSATI SUNAN İLK KURUM !


NEDEN SEÇ SPOR AKADEMİSİ !!!


1.      Türkiye'de Besyo alanında ilk ve tek dergi yazan malesef başka kurs bulamazsınız.

2.      İlk kez ve sadece tüm yapacağımız çalışmalar ve tüm kurallarımız tarafımızdan imzalanır ve öğrenciye kursa başlamadan önce sözle değil sözleşmeyle imzalatılarak güvence altına alınır.

                                                                           

3.      2015 yılında Türkiye'de bir dönem içerisinde 22 farklı üniversite kazandırarak kırılması güç bir rekora imza attık! Sadece 17 farklı devlet üniversitesi kazandırarak ülkedeki tüm besyo kurslarının özel üniversiteler dahil kazandırdığı üniversite  bu sayıya ulaşamadığı halde biz özel üniversiteleri de eklediğimizde toplamda 22 farklı üniversite kazandırarak bu alanda rekoru elimizde bulundurmaktayız. 
                             

4.      Merdiven altında her an kapanma ihtimali olan değil resmi olarak ofisi olan ve devletin tanıdığı bir kurumla çalışırsınız.

5.      Parkurlar kurulurken bir grupta en fazla 20-25 kişi ile çalışılır ve bunu sözleşme ile güvence altına alırız.

6.      En kaliteli koşullarda ve en iyi antrenörler eşliğinde sınavlara en iyi imkanlarla hazırlarız.

7.      Kablosuz ve kablolu fotosel kronometre , kulplu beygir, paralel bar,üstü halı kaplı denge aleti gibi her kurumda olmayan en kaliteli malzemelerle çalışırız.

8.      Öğrencilerimizin giydiği formalar İlk kez ve sadece bizde isme özel olarak basılır.

9.      Sadece istediğiniz üniversiteyi değil, “Sporcu Danışmanlığı” sistemiyle hazırladığımız üniversiteler arasından size uygun üniversiteleri tespit edip, spor yeteneğinize uygun üniversiteleri belirleriz. İsteyen öğrencilere ise danışmanlık hizmeti sağlayarak belirli ücret karşılığında belli üniversitelerde burs imkanı sağlarız.

10.     Kurulduğumuzdan beri kazanamayacak hiç bir öğrenciye kazandırma vaadiyle kursumuza almayız, önce sözleşmesini yapar ardından antrenmanda rakipleriyle kendini kıyaslamasını eğer kazanabileceğine inanıyorsa ve ekibimize güveniyorsa devam etmesini söyleriz.

11.     3 ayrı dalda da seviyenize uygun bilimsel antrenman programlarıyla çalışırız.

12.     Kazandıktan sonrada meslek kursları ve meslek danışmanlığı hizmetleriyle iş danışmanlığı yaparız.

13.     Tüm tesislerimize metrobüs ile tek vasıta ile gelinebilmektedir.

14.     Sınavlara giderken yol-yemek ve konaklama giderleri için ücret toplamayız.

16.     Kayıt ücreti alındıktan sonra antrenmanları aynı hafta içinde bıraktıktan sonra tüm ücreti ödemek zorunda bırakmayız

17.     Kamp ücreti, forma ücreti servis ücreti , hoca ücreti gibi kurs haricinde ekstra ücret bedelleri toplayıp öğrencileri mağdur etmeyiz.

18.     11.sınıfta kayıt olan öğrencilerden 12. sınıfta ücret talep etmeyiz.

19.     100 kişilik  kontenjan sınırı koyarak herkesi kursumuza aıp işi tamamen ticarete dökmeyiz.

20.     Bu işi çok sevdiği için(sözde) yaptığını söyleyip insanları kandırmaya çalışan görsellikle yada ufak broşürler yaparak işini düzgün yapmamasına rağmen yalanlarla insanları kandırmaya çalışılmaz. İşimizi her zaman en iyi şekilde yapmamız gerektiği için web sitemizi sürekli güncel bilgilerle dolu halde tutup en kapsamlı ve güncel siteye sahip olduğumuzu herkese gösteririz.

  • Geleceğiniz değerlidir lütfen geleceğiniz deneme yanılmalara bırakmayarak gideceğiniz kursun çalışma koşullarını,eğitimcilerinin tecrübelerini ve geçmişteki başarılarını mutlaka araştırınız.


Telefonla Ara
» Besyo Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
Besyoda yatılı eğitim veriyor musunuz ?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Eğitiimlerinize öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz metrobüs ve otobüs duraklarına ortalama en fazla 15 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Derslerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Besyoda 25 öğrenciden oluşmaktadır.

Türkiye’de nerde şubeleriniz var?

Florya ve Beylikdüzü dışında şubemiz yoktur

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için, içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 265377