İstanbul
Sitede Ara

Sadık Emre Çiftçi Kimdir ?

5447985687

Sadık Emre Çiftçi Kimdir ?

 
KURUCUMUZ SADIK EMRE ÇİFTÇİ LİSANS EĞİTİMİNİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNDE TAMAMLAMIŞ  VE EĞİTİMİNE GELİŞİM ÜNİVERSİTESİNDE HAREKET VE ANTRENMAN BİLİMLERİ DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPARAK DEVAM ETMİŞTİR. 

EĞİTİM GÖRDÜĞÜ YILLARDA
 DİKİLİTAŞMARMARA ÜNİVERSİTESİ VE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ SPOR KULÜPLERİNDE FUTBOL OYNAMIŞTIR.


LİSANS EĞİTİMİ DÖNEMİNDE 4 YIL BOYUNCA ÖZEL BİR AKADEMİ HAZIRLIK KURSUNDA 2 YIL ATLETİZM KOORDİNASYON VE FUTBOL BRANŞLARINDA ANTRENÖRLÜK, EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE 2 YIL ŞUBE TEMSİLCİSİ OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR, 2011 YILINDA  TÜRKİYE’NİN İLK SPOR AKADEMİSİ HAZIRLIK DERGİSİNİ YAZMIŞTIR.


2012 YILINDA İSE ŞU ANDA FAALİYETTE OLMAYAN MARMARA SPOR AKADEMİLERİNE HAZIRLIK ORGANİZASYONLARINDA KURUCU OLARAK ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMİŞTİR .İLK SENESİNDE HAZIRLADIĞI TÜM SPORTİF ALANLARDA ÖĞRENCİ KAZANDIRARAK BU ALANDA ULAŞILMASI ZOR BİR İSTATİSTİĞE İMZA ATMIŞ AYRICA 2013 YILI ŞUBAT AYINDA TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK SPOR ÖZEL YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK DERGİSİNİ YAZMIŞTIR. 

2013 YILI EYLÜL AYINDA KURUCUSU OLDUĞU MARMARA İLE YOLLARINI AYIRMIŞ VE ÇALIŞMALARINA 2014 YILINDA KENDİ KURDUĞU BESYOM SPOR AKADEMİLERİNE HAZIRLIK ORGANİZASYONLARI'NDA DEVAM ETME KARARI ALMIŞTIR . 

2015 YILINDA İSE KURUM ADINA KENDİ İSMİNİ VEREREK İSMİ İLE MARKALAŞMAYA KARAR VERMİŞ VE TÜRKİYE'DE İLK VE TEK  BESYO HAZIRLIK DERGİSİNİ YAZMIŞ VE YAYIMLAMIŞTIR.AYNI ZAMANDA BU YILDA HAZIRLAMIŞ OLDUĞU ÖĞRENCİLERDE 22 FARKLI ÜNİVERSİTE KAZANDIRARAK O YIL KIRILMASI GÜÇ BİR REKORA İMZA ATMIŞTIR.

2017 YILINDAN İTİBAREN İSE BESYODA ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ ŞARTLARIN ÖĞRENCİLERİN İSTANBULDA OKUMASINI GEREKTİRDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜNDEN DOLAYI İSE SADECE İSTANBUL'DA YER ALAN ÜNİVERSİTELERE HAZIRLAMIŞ VE 6 YIL ÜSTÜSTE TÜM ÖĞRENCİLERİNİ KAZANDIRARAK KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATMIŞTIR.

TFF C KADEME ANTRENÖRLÜK BELGESİNE SAHİP OLAN KURUCUMUZ ÇEŞİTLİ KULÜPLERDE A TAKIM VE ALTYAPI DÜZEYİNDE ANTRENÖRLÜK YAPMIŞTIR.


Telefonla Ara
» Besyo Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı  
Sık Sorulan Sorular
Besyoda yatılı eğitim veriyor musunuz ?

Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.

Eğitiimlerinize öğrencilerin ulaşımı nasıl sağlanamaktadır?

Öğrenciler, Tesislerimiz metrobüs ve otobüs duraklarına ortalama en fazla 15 dakika yürüme mesafasinde olduğunda dolayı kendi imkanları ile ulaşmaktadır.

Derslerinizde sınıf kapasiteleri nedir?

Besyoda 25 öğrenciden oluşmaktadır.

Türkiye’de nerde şubeleriniz var?

Florya ve Beylikdüzü dışında şubemiz yoktur

Besyo 'da % 100 Başarıyı Nasıl Sağlıyorsunuz ? Size Nasıl Güvenebiliriz

Öncelikle başarımızın ilk etabı şeffaflık ilkemiz gereği öğrencilerimize şehir içi yada şehir dışında hazırlanmak istediği grubu soruyoruz.

Daha sonra öncelikle bir hafta boyunca antrenmana girmesini istiyor ve kurstan memnun kaldıysa ve bu kursta başarıya ulaşacağına inanıyorsa kayıt yapmasını söylüyoruz. Daha sonra mayıs ayının sonunda performans gelişimi garantisi nedeniyle ilk geldiği günle arasındaki performans artışını ölçüyor ve yeterli gelişme sağlanamadıysa bırakmasını ve ücretini iade edeceğimizi sözleşmeyle belirtiyoruz.

Ve öğrencinin kazanabileceği üniversiteleri belirtip buna yönelik seçimleri yapıyoruz. Sonuçta bu linkte http://www.besyom.com/?pnum=122&pt=%25+100+BA%C5%9EARIYI+NASIL+SA%C4%9ELIYORUZ+%21 gördüğünüz resimlerdeki gibi paylaşımlarımızda şeffaf bir şekilde bizimle hazırlanan tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Üniversite Kazandırma Garantisi Verebiliyor musunuz?

Kursumuzda Vakıf yani Özel Üniversitelerde Kazanma Garantisi Verilmektedir. Kursumuza Kaydolan Tüm Öğrencilere En az % 50 Burs Kazanma Garantisi Verilir.Bunuda sözde değil sözleşme ile güvence altına alırız. Olmadığı takdirde ödediğiniz ücreti iade ederiz. Fakat bugüne kadar kazandıramadığımız öğrenci mevcut olmadığı için, içiniz rahat olsun :)

 » Güvenlik Kodu : 724578